Edin Visca: En azından ligi ilk 4 içinde bitirmek istiyoruz

Trabzonspor’un tecrübeli ismi Edin Visca, dünkü idman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bordo-mavili futbolcunun açıklamalarından satırbaşları şöyle:

– Hocamız Abdullah Avcı geldiğinde eski günleri anlattı, bizden ne istediğini söyledi. Kötü bir başlangıç yaptığımızın farkındayız. Önümüzdeki maçlarda en iyi şekilde devam edeceğiz.

– Ben her zaman takım oyuncusuyum. Bireysel olarak en iyi şekilde performans göstermek istiyorum. Şu anki performansımdan çok mutlu değilim. Her maçta daha iyi olmak istiyorum.

– Geçen sezon gibi bir sezon geçirmek istemiyorum. Hem ben istemiyorum hem takım arkadaşlarım istemiyor. Bu sezon en azından ligi ilk 4 içinde bitirmek, kupayı kazanmak istiyoruz.

– Trabzon’da dışarı çıkınca markette, restoranda herkes futbolu konuşuyor, yaşıyor. Herkes futbolcuları tanıyor. Onun için heyecan, baskı da var. Ama benim için güzel şey. Bu şehrin ve takımın her zaman hedefi olması gerekiyor. Gerçek futbolu Trabzon’da yaşıyorsun.

– Geçen sene Karagümrük maçında ben sakatlandım, yenildik. O yüzden Karagümrük maçı önemli. Geçen sene orada sakatlandım. Maçın ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Bu maç 3 puandan daha önemli. Önce Karagümrük maçını kazanmak istiyoruz sonra Fenerbahçe maçına hazırlanacağız.

“ENERJİMİZ ÇOK İYİ”

Bordo-mavili takımın dünkü idmanından önce Teknik Direktör Abdullah Avcı da kısa bir açıklamada bulundu. Yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirten Avcı, “Geçen sefer geldiğimizde de toplantı saatine denk geldi. Teorik antrenmanlar biraz yoğun geçiyor ama iyi gidiyor. Çalıştığımız oyunculara bunu hatırlatıyoruz, yeni oyunculara öğretiyoruz. O yüzden biraz yoğun geçiyor. Her seferinde daha hızlı mesafe kat edeceğiz. Enerjimiz çok iyi, çalışıyoruz. İnşallah daha hızla mesafe alacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x