Analistler Hedefleri Gösterdi: Bu 3 Altcoin Çatıdan Çıkacak!

The Flow Horse takma adlı kripto analisti, düşük hacimli bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin projesinin büyük bir ralli için zemin hazırladığını söylüyor. Kripto analisti David ise Threshold (T) fiyatında keskin bir artış bekliyor.

Bu altcoin çatıdan çıkmak için hazırlanıyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, lider kripto Bitcoin güçlü bir hamleyle 43 bin doları da kırdı. Böylece altcoin’ler için de yukarı yönlü momentumu artırdı. The Flow Horse takma adlı kripto analisti, temel ölçümlerin, kullanıcıların gelecekteki getirileri tokenize etmesine ve satmasına olanak tanıyan Pendle’ın (PENDLE) yükselmek üzere olduğunu gösterdiğini söylüyor. Bu bağlamda analist, altcoin için şu açıklamayı yapıyor:

Tamam PENDLE kesinlikle çatıdan çıkmak üzere gibi görünüyor.

– Tam iyileşme.

– Yeni yıllık yüksekler s/r flip (destek/direnç) başarılı.

– Düşük dalgalanma.

Kaynak: The Flow Horse

Bu arada Pendle, son 24 saatte %6’nın üzerinde artışla yazı sırasında 1,32 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, haftalık grafiğinde ise yaklaşık %24 artış kaydetti.

Lider altcoin Bitcoin’in yaptığının benzerini yapacak!

The Flow Horse, Bitcoin (BTC) ve ETH’nin rakibi Solana (SOL) için rallilerin yavaşlamasının ardından sermayenin büyük ölçekte Ethereum’a (ETH) akmaya başlayacağını öngörüyor. Analiste göre, lider altcoin büyük bir yakalama oyunu için hazırlanıyor. Dolayısıyla teknik açıdan baktığında analist, ETH’nin BTC’nin bir süre önce yaptığına benzer bir şekilde çıkış yapmaya hazırlandığın ifade ediyor. Bu doğrultuda The Flow Horse, şu açıklamayı yapıyor:

Bu yüzden, bunun yakalayacağından eminim. BTC soğuduktan ve 10 Ocak’tan sonra ETF’ler onaylandıktan sonra, parmaklar çapraz geçtiğinde, ETH’ye çok fazla sermaye akışı göreceğimizden eminim. Bence Solana’da bulunan bir miktar sermayenin de ETH’ye geri dönmesini bekleyebilirsiniz.

Threshold (T) fiyatı keskin bir artışa hazır!

Kripto analisti David, Threshold’un teknik resmini değerlendiriyor. Altcoin fiyatı, Şubat ve Mart 2023’te uzun vadeli direnç bölgesi tarafından 0,048 dolardan reddedildikten sonra geriledi (kırmızı oklar). Bu hareket, fiyatı 5 Haziran’da 0,016 dolarlık önemli bir destek bölgesine düşürdü ve toparlandı. İlk toparlanmanın ardından, T fiyatı 0,027 dolar direnç bölgesinde tekrar reddedildi. Ayrıca, 11 Eylül’de 0,016 dolar destek bölgesine geriledi (yeşil ok). Sıçrama, çift dip formasyonunun oluşumunu doğruladı. Bu, genellikle bir düşüş trendinin sonunda görülen bir yükseliş formasyonudur.

Gerçekten de altcoin fiyatı o tarihten bu yana yükseldi. Ayrıca, 20-26 Kasım haftasında daha yüksek bir dip yaptı. Bu, yeni bir yükseliş trendinin başlangıcına işaret ediyor. Böylece, duyarlılıkta rallilerde satıştan düşüşlerde satın almaya doğru bir kayma olduğunu gösteriyor. Haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi), 50 seviyesinden yükseldi. Böylece, yukarı yönlü hareketten önce bir yükseliş sapması oluşturdu. Her ikisi de yükseliş sinyalleridir ve daha fazla artış olasılığını destekliyor. Bu nedenle, T fiyatı en yakın yatay direnci 0,027 doların üzerine çıkabilir ve bir sonraki direnç bölgesine 0,048 dolara yükselebilir. Bu rakam, mevcut altcoin fiyatından %79,12’lik bir artışa karşılık geliyor.

Threshold fiyatı haftalık grafik. Kaynak: TradingView

Makaledeki tahminler ve görüşler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x