Chery Tiggo8 Pro fiyatları dibe vurdu! En ucuz 7 kişilik SUV ile tanışın!

Geniş ailelerin ilgisini cezbeden 7 kişilik SUV modellerine olan talep günden güne yükseliyor. Bu alanda uygun fiyatlı bir araç bulmak zor hatta neredeyse imkansız.

Ancak şimdilerde karşımzıa güzel fırsatlar çıkıyor. Bu fırsatlardan birisi de Chery Tiggo8 Pro. Söz konusu araç, Dacia Jogger’ın ardından en ucuz 7 kişilik araba olarak dikkat çekiyor.

Chery Tiggo8 Pro: En ucuz 7 kişilik SUV ile tanışın!

Chery Tiggo8 Pro, kendi segmentinde iddialı değerler sunuyor. 7 ileri tam otomatik şanzıman ve 183 beygir gücünde olan 1.6 litrelik motoruyla harika bir performans sunan araç, 0’dan 100 km’ye 9.1 saniyede çıkıyor.

Maksimum 190 km/s hıza ulaşabilen Chery Tiggo8 Pro, ortalama 7.7 litrelik bir yakıt tüketimi yapıyor ki bu da oldukça makul bir değer.

Ancak marka, sert kullanımlarda bunun 8.3 litreye kadar yükseleceği konusunda da kullanıcıları uyarıyor.

Chery Tiggo8 Pro, şu anda ülkemizde iki farklı donanımla beraber satılıyor. Bu donanımlar Luxury ve Excellent olarak isimlendirilmiş durumda.

Konfor ve yol tutuşu aynı potada eritmeyi başaran araç, fiyat noktasında oldukça iddialı bir konumda yer alıyor. Dilerseniz artık biz de lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri aracın güncel fiyat listesiyle baş başa bırakmış olalım.

Luxury

Fiyatı: 1.490.000 TL

Excellent

Fiyatı: 1.640.000 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x